Інсценізація казки " Лисичка сестричка" від учнів 1-А класу

12.11.2023   Administrator   Категорія: Інтелект України

Казка є невід' ємним елементом виховання дітей. Вона доступною мовою вчить дітей життя, розповідає про добро і зло. «Казка, – це ключик, за допомогою якого можна відкрити джерела думки і слова. Без казки, без гри уяви дитина не може жити… Казка – це свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячої думки і мови». Так писав видатний педагог і письменник Василь Сухомлинський.
 Сьогодні учні 1-А провели інсценізацію казки " Лисичка сестричка".
Подорож у казку дуже захоплююча. Вона допомагає не тільки поглибити і розширити знання дітей, але і розвиває творчі здібності, уяву та любов до казок.Інсценування казки дітьми формує естетичний смак; виховує волю;розвиває комунікативні якості особистості,пам'ять.
Діти із задоволенням виконували ролі, передавали настрій та характер персонажів. Всі учасники дійства отримали веселий, гарний, бадьорий настрій та велике задоволення.