Казка про країну "Інтелект України" від учениці 2-А класу

21.05.2018   Administrator   Категорія: Інтелект України

Казкова країна

Одного осіннього дня маленька дівчинка Віталінка потрапила у дивовижну країну «Інтелект України». Це була надзвичайно цікава, яскрава і чарівна країна. Дівчинка познайомилася з її мешканцями: Поспішайком, Незнайком, розумним Центавриком, Квітиком, Кнопочкою і старою доброю Совою. Віталінка зустріла багато друзів, відкрила для себе зовсім інший світ, який манив до себе різними цікавинками. Дівчинка швидко подружилася з Поспішайком і допомагала правильно писати слова, Незнайко з її допомогою навчився ставити коми і крапки у реченнях. А от Центаврик відкрив для неї дивовижний космос, морський світ, допоміг дізнатися багато цікавого про рослин і тварин. Мудра стара Сова знала багато правил і дівчинка з великим задоволенням слухала їх і запам’ятовувала.

Їй дуже сподобалась ця дивовижна, цікава, яскрава, весела і розумна країна. Віталінка дуже хотіла б, щоб усі дітки відвідали цю фантастичну країну.

Вижиковська Віталіна, учениця 2-А класу