Учні про "Інтелект України"

21.05.2018   Administrator   Категорія: Інтелект України

Мені дуже цікаво в моєму класі “Інтелект», тому що ми вчимо більше, ніж мої друзі з інших шкіл. Навчання для мене не є важким. Мені подобаються завдання, над якими варто більше подумати. Також я познайомився в школі зі своїми однокласниками, які згодом стали моїми друзями. Мені дуже подобається моя вчителька, Алла Іванівна. Я б ОДНОЗНАЧНО порадив своїм друзям навчатися за програмою «Інтелект України»

Пилипчук Артем, учень 2-А класу

Мені подобається наша програма Інтелект України. На уроках я довідалася багато нового, що таке матерія, коло, речовина, атоми, молекули, небесні тіла, атмосферний тиск, погода…

Ще мені подобається мені вчителька – вона добре пояснює. А ще я люблю робити фізкультхвилинки. Дуже мені подобається на уроці читанні знаходити рядки до мультфільму. Я дуже люблю нашу програму Інтелект України!!!!!!!

Стечишин Христина, учениця 2-А класу