Вивчаємо фінансову грамотність на основі коміксів про кицю Гривню разом із Віталієм Письменним та студентами ТНТУ
12.11.2023 Administrator Категорія: Співпраця
З коміксами фінансову грамотність вивчати набагато цікавіше і веселіше!!!
Це сьогодні довів Віталій Письменний, доктор економічних наук, доцент кафедри економіки і фінансів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя зі своїми студентами!
На основі коміксів про кицю Гривню навчили наших чотирикласників, як відрізнити фальшивку і яка відповідальність за друк і розповсюдження підроблених грошей.
Учні в захопленні від зустрічі!
![](/media/economic/images/2023/%D1%84%D1%96%D0%BD%20%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BD/399384313_6823544444403620_2474013118761373942_n.jpg)
![](/media/economic/images/2023/%D1%84%D1%96%D0%BD%20%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BD/399597936_6823544201070311_5939642061015636771_n.jpg)
![](/media/economic/images/2023/%D1%84%D1%96%D0%BD%20%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BD/399705354_6823884134369651_3790986269265082694_n.jpg)
![](/media/economic/images/2023/%D1%84%D1%96%D0%BD%20%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BD/399529161_6823884734369591_4999198404637998310_n.jpg)
![](/media/economic/images/2023/%D1%84%D1%96%D0%BD%20%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BD/399705354_6823884134369651_3790986269265082694_n.jpg)
![](/media/economic/images/2023/%D1%84%D1%96%D0%BD%20%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BD/399594133_6823544994403565_3457326963946780017_n.jpg)
![](/media/economic/images/2023/%D1%84%D1%96%D0%BD%20%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BD/400003319_6823884357702962_7044849360354364018_n.jpg)
![](/media/economic/images/2023/%D1%84%D1%96%D0%BD%20%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BD/399555024_6823543767737021_8737620495626073445_n.jpg)
![](/media/economic/images/2023/%D1%84%D1%96%D0%BD%20%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BD/400075163_6823884591036272_571539608770295827_n.jpg)