Творчий звіт 2016

20.04.2016   Administrator   Категорія: Освітня діяльність

15 квітня 2016 року у школі відбувся огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності з метою залучення дітей до активної творчої діяльності, популяризації танцювальної та вокальної творчості, прищеплення любові до мистецтва і природи, прагнення бути моральною та духовно-багатою особистістю. Тема огляду: «Завжди, у кожну пору року земля чарівна, загадкова…» В ході огляду діти виконували обрядові пісні та танці відповідно до кожної пори року. З метою популяризації української пісні, всі вокальні і хореографічні твори були виключно українські народні та українських композиторів. Участь у звіті брали учні 1-4 класів під керівництвом вчителя музики Музики Л.В. і вчителя хореографії Пацонь О.В. Завершальним і цікавим вкрапленням програми був вокальний ансамбль вчителів, які виконали пісню українського композитора і співака Б.Кучера.

Творчий звіт 2016