Зустріч учнів 4-Б класу із письменницею Зоряною Биндас

04.04.2024   Administrator   Категорія: Освітня діяльність

2 квітня відзначається Міжнародний день дитячої книги. Щороку з 1967-го року – у день народження Ганса Крістіана Андерсена – у всьому світі проходять заходи, присвячені дитячій літературі й читанню.

Сьогодні відбулась зустріч у творчому форматі учнів 4-Б класу ТПШ «Ерудит» з письменницею, блогеркою, журналісткою, креативною продюсеркою Суспільного мовлення Зоряною Биндас. Цікаво, позитивно, динамічно, весело і, на жаль, швидко минуло наше спілкування. Авторка презентувала свою книгу "Котики - патріотики", у якій за допомогою героїв – власних домашніх тварин Біллі та Деві показала, що нині відбувається в країні. Це свого роду інструкція, як говорити з дітьми про війну, як пояснити реальність, у якій опинились українці.
Після дружньої розмови усі захотіли отримати автограф пані Зоряни, а також висловили побажання зустрітись у майбутньому ще раз. Побажали творчих успіхів, нових ідей для захоплюючих книг.
Читати – це супер!!!