Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

19.05.2016   Administrator   Категорія: Методична скарбничка

Міжнародна освітня виставка об’єднала учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості освіти, розвитку освітніх проектів. Успішна робота учасників і відвідувачів виставки сприяла встановленню контактів, збагаченню досвідом, розвитку ініціативи в реалізації завдань, визначених сучасним розвитком нашої держави. За словами фахівців, участь у виставці «Сучасні заклади освіти» - це позитивний досвід і можливість продемонструвати інноваційні досягнення та напрацювання закладів і установ освіти.

До офіційного каталогу Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2016» увійшла інформація про освітні пріоритети управління освіти і науки Тернопільської міської ради, Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу, а також 17 навчальних закладів м.Тернополя.

Новинкою Сьомої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016» був Фестиваль презентацій творчих досягнень  навчальних закладів України.

Тернопіль презентували 6 навчальних закладів, серед яких і Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням економіки: «Формування економічного світогляду молодших школярів».

Усі шість навчальних закладів нагороджені сертифікатами, дипломами та удостоєні Почесного звання «Лідер сучасної освіти».