Заняття творчої майстерні вчителів початкових класів

10.11.2016   Administrator   Категорія: Методична скарбничка

9 листопада 2016 року у школі спільно із Тернопільським комунальним методичним центром науково-освітніх інновацій та моніторингу відбулось заняття творчої майстерні вчителів початкових класів на тему "Формування інноваційного навчално-виховного середовища молодших школярів.

Мета даної зустрічі - підготувати вчителів до роботи в новому освітньому середовищі, яке б врахувало зміни у змісті освіти, методиках викладання, доступі до навчання та ознайомлення із Концепцією Нової української школи.

Під час заняття учасники:

- обговорили і опрацювали Концепцію Нової української школи (методист ТКМЦ Гордіюк Н.М., вчитель початкових класів Кордуба Н.Я.);

- здійснили роботу у групах з використанням інноваційних технологій:

• створили опорний конспект "Ключові компетентності для життя",
  • розробили інфографіку "Педагогіка партнерства",
  • написали есе "Вмотивований вчитель",
  • склали лозунги "Виховання на цінностях"
- ознайомились із поглядом ккеріника школи Палиги О.В. на тему "Автономія школи. Якість освіти. Справедливе фінансування і рівний доступ".