Вітання із закінченням навчального року!

31.05.2020   Administrator   Категорія: Оголошення

Шановна наша шкільна громадо!

Щиро вітаю Вас із закінченням навчального року!

Сьогодні свято особливе. Останній дзвоник сповіщає про те, що завершився ще один етап у житті, сповнює нас сміливими планами та мріями на майбутнє.

Рік видався непростим. Перед нами поставали нові виклики. Разом ми опановували нові методики, нові стилі роботи, отримували новий досвід.

Глибоко вдячна батькам за мудрість і терпіння. За те, що своєю любов'ю та підтримкою допомагаєте дітям пізнавати світ, прищеплюєте найвищі моральні цінності.

Сердечно дякую вчителям за Вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які даєте учням, невпинний творчий пошук, педагогічну майстерність.

Щиро зичу аби вогник творчості і любові до власної професії не згасав, майбутні задуми повнились світлом та добром!

Нашим учням бажаю сміливо, наполегливо і успішно продовжувати навчання!

Впевнена, що Ви реалізуєте власні здібності і таланти, будете гідними патріотами своєї держави!

Веселих Вам канікул, теплого літа, пізнавального відпочинку, незабутніх вражень. Здоров'я, миру і добра!!!

Директор школи Палига Оксана Володимирівна