Цікаве навчання з конструктором Lego

11.01.2023   Administrator   Категорія: Нова українська школа

Навчатися у процесі гри – це значно цікавіше, ніж отримувати теоретичну інформацію про навколишній світ. Гра для дітей – це спосіб пізнання світу. У грі діти розвивають важливі компетентності, які будуть їм необхідні протягом усього життя.

Зважаючи на це, Концепція Нової української школи передбачає використання в освітньому процесі ігрових конструкторів LEGO.

Робота з конструктором LEGO дає можливість молодшим школярам у формі пізнавальної гри дізнатися багато важливих ідей і розвинути необхідні навички. LEGO-технологія цікава тим, що об’єднує в собі елементи гри та експериментування. Заняття з ігровим конструктором урізноманітнюють та вдосконалюють освітній процес, роблять його цікавішим для дітей, створюють неповторну атмосферу психологічного комфорту, проходять без нервового напруження, що позитивно позначається на якості засвоєння матеріалу.

Учні нашої школи із задоволенням праюцюють із конструктором, як на уроках, так і на заняттях групи продвженого дня.