15 березня - День споживача. Пізнавальне заняття із студентами Тернопільського кооперативного фахового коледжу

19.03.2024   Administrator   Категорія: Фінансова грамотність

Незважаючи на освіту, професію, вік , кожен з нас є споживачем, який має знати і захищати свої права, щоби убезпечити себе від неякісних товарів та послуг в повній мірі .
Сьогодні, 15 березня- День споживача. Завдяки співпраці з Обуд Оксаною Петрівною, викладачкою вищої кваліфікаційної категорії, викладачкою - методистом, відмінником освіти України Тернопільського кооперативного фахового коледжу, в нашій школі відбувся захід на тему: «Споживчі права в цифрову епоху», вході якого діти створювали рекламу українських товарів, грали ігри, моделювали ситуацію щодо поведінки споживача, а дівчата, студенти коледжу, провели цікаву тематичну вікторину.