Цікаві активності в рамках Global money week разом із Західноукраїнським національним університетом

19.03.2024   Administrator   Категорія: Фінансова грамотність

Неймовірно насичений другий день у рамках Global money week разом із Західноукраїнським національним університетом відбувся сьогодні
5 локації, щирі емоції, нові знання, цікаві активності, спрямовані на розвиток фінансової свідомості та поведінки, передпрофільноі підготовки учнів, формування підприємницьких компетентностей.
1. Майстер-клас «У світі безпечних фінансів»провели студенти-учасники гуртка «Фінансова просвіта».
( Організатори: к.е.н, доцентка кафедри фінансів та обліку Вікторія Булавинцева, к.е.н, доцентка Світлана Савчук).
2. Віртуальна екскурсія у музей грошей під керівництвом к.е.н, доцента Ярослава Чайковського.
3. Воркшоп із працівником банку Ясінською Іриною Вікторівною
4. Ділова гра з автором програми «Фінансова грамотність» Лілією Криховець-Хомʼяк.
5. «Методичне коло» під час, якого розглянули нестандартні форми та методи викладання курсу «Фінансова грамотність», а також обговорили надзвичайно важливе питання на сьогодні:
«Фінансовий патріотизм під час війни»
- як підтримати українського виробника;
- як правильно донатити;
- чим можемо допомогти нашим захисникам;
- чим можемо допомогти внутрішньо переміщеним сімʼям
(на основі глибокого дослідження і ґрунтовної презентації студентів ЗУНУ)
Дякую всім учасникам сьогоднішніх заходів. Вчимося один в одного заради кращого майбутнього наших дітей!