GLOBAL MONEY WEEK

20.04.2016   Administrator   Категорія: Фінансова грамотність

З метою популяризації фінансової освіти, формування фінансових знань та навиків у молодого покоління у понеділок, 14 березня 2016 року успішно розпочався GLOBAL MONEY WEEK (Всесвітній тиждень грошей) Унашій школі проведено конкурс дитячих малюнків та еколого-економічних проектів. Викладачі кафедри фінансів імені С. І. Юрія та студенти факультету фінансів радо прийняли запрошення організаторів та були активними учасниками захоплюючого дійства. Захід розпочався із економічної розминки та бліц опитування команд «Підприємці», «Банкіри» та «Фермери». Школярі жваво відповідали на питання: що таке ресурси, потреби, товар, кредит, банк? Учні проявили свою позицію пояснюючи, для чого потрібно утеплювати вікна, чому необхідно вимикати світло, виходячи із приміщення, чи правильно викидати у сміття використані газети та журнали, чого не можна купити за гроші, які потреби задовольняють учні та студенти навчаючись у школі та університеті? Надзвичайний інтерес викликала презентація еколого-економічного проекту розробленого учнями четвертих класів. Школярі розповіли, що у школі організовано збір макулатури, використаних батарейок, пластикових кришечок, сортування сміття. Таким чином не забруднюється навколишнє середовище, а отримані кошти використовуються для ремонту приміщень школи та на потреби АТО.