Цікаві заняття з англійської мови

27.01.2017   Administrator   Категорія: Happy English

Цікаві заняття з англійської мови у 2-А класі на тему «At the beach».

Урок, як зазвичай, розпочинається із мовної розминки, на якій діти тренують вимову за допомогою віршів, скоромовок чи звичайних виразів.

Вивчення нової теми починається із ознайомлення з новими словами. Для цього використовується аудіо запис. Діти слухають та повторюють вимову нових слів. Важливе значення має зорове сприйняття матеріалу, для цього є так звані флешкартки із малюнками. Діти дуже люблять різноманітні ігри із такими картками.

Наступним етапом уроку є вживання нових слів  у словосполученнях та виразах, а також у тексті. Діти мають змогу бачити такий текст не лише у книжках, а й на плакатах, що дає можливість застосовувати рольові ігри під час читання та перекладу тексту.

Для розвитку навичок написання нових слів використовуються різноманітні вправи у робочих зошитах (Workbook).

Крім основної частини кожний урок доповнюється коротенькими розминками, фізкультхвилинками, піснями, іграми та ін.