Конкурс з англійської мови «Гринвіч»

17.05.2016   Administrator   Категорія: Happy English

20 листопада 2016 року в Тернопільській спеціалізованій початковій школі повного дня з поглибленим вивченням основ економіки відбувся конкурс з англійської мови «Гринвіч». 27 квітня 2016 року відбулося нагородження переможців конкурсу. Загалом участь прийняло 24 дитини, серед яких учні 3-х та 4-х класів. Учасники мали змогу продемонструвати свої вміння не лише з граматики англійської мови, а також і лінгвокраїнознавчі знання. Переможців з економічної школи нагородили одним золотим, трьома срібними та одним бронзовим сертифікатами. Крім того, їх вручили призи – таблиці з неправильними дієсловами. А усім, хто приймав участь в конкурсі вручили сертифікати учасника і подарували закладки з таблицею неправильних дієслів. І місце (Золотий сертифікат) – Захарків Соломія, учениця 4-Б класу. Загальна кількість балів – 80. ІІ місце (Срібний сертифікат) – Козій Вікторія, учениця 4-Б класу. Загальна кількість балів – 78. ІІ місце (Срібний сертифікат) – Гондз Ольга, учениця 4-Б класу. Загальна кількість балів – 75. ІІ місце (Срібний сертифікат) – Гура Роман, учень3-Б класу. Загальна кількість балів – 75. ІІІ місце (Бронзовий сертифікат) – Герасим Марія, учениця 3-В класу. Загальна кількість балів – 72.