Участь учнів у Всеукраїнському конкурсі знавців англійської мови «Гринвіч -2017».

21.05.2018   Administrator   Категорія: Happy English

5 грудня 2017 року учні приймали участь у Всеукраїнському конкурсі знавців англійської мови «Гринвіч -2017». Виконуючи завдання, вони мали змогу перевірити свої знання з лексики, граматики та продемонструвати загальні знання про країну, мову якої вивчають. Учні із задоволенням виконували цікаві та пізнавальні завдання.

23 квітня 2018 року відбулося нагородження переможців конкурсу. Переможців нагородили двома  золотими, чотирма срібними та двома  бронзовими сертифікатами. Крім того, їм вручили призи – еко-сумку “Magic bag”, комплекс браслетів “Let’s have fun” та гнучкий олівець “Rainbow”. А усім, хто приймав участь в конкурсі вручили сертифікати учасника і подарували наліпки «Wow».

І місце (Золотий сертифікат) – Сметанюк Ілля та Аль Джехані Аліша, учні  2-Б класу. Загальна кількість балів – 80.

ІІ місце (Срібний сертифікат) – Дахим Неля, учениця 3-Б класу. Загальна кількість балів – 77.

ІІ місце (Срібний сертифікат) – Гербут Уляна, учениця 3-Б класу. Загальна кількість балів – 76.

ІІ місце (Срібний сертифікат) – Романишин Яна, учениця 3-Б класу. Загальна кількість балів – 76.

ІІ місце (Срібний сертифікат) – сертифікат) – Шандригось Роман, учень 3-Б класу. Загальна кількість балів – 73.

ІІІ Денисюк Ігор, учень 3-А класу. Загальна кількість балів – 76.

ІІІ місце (Бронзовий місце (Бронзовий сертифікат) – Тхорик Яна, учениця 2 –Б класу. Загальна кількість балів – 72.