15 травня — Міжнародний день сім’ї.

28.05.2020   Administrator   Категорія: Сторінка психолога

15 травня — Міжнародний день сім’ї.

З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як особистості. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності. Сім’я є основою для формування особистісних цінностей, життєвих пріоритетів та настанов. Саме тому, сім’я – це могутнє дерево, на якому формується унікальна особистість.

Щоденні ритуали для щасливої сім’ї:

• Обов'язково обійміть і поцілуйте членів своєї великої або маленької сім'ї, скажіть їм теплі слова любові і поваги, поділіться з ними своїми почуттями і відчуйте їх важливість для вас, надішліть привітання та листівки з днем сім'ї всім рідним і близьким.
  • Кожного дня намагайтеся приділити більше уваги своїм рідним і подарувати радісні емоції.
  • Кожного дня намагайтесь знайти час для спільних занять:
  • поміняйтеся ролями: нехай ваші діти спробують побути батьками, а ви – дітьми (тільки не забудьте встановити правила);
  • виконайте список бажань – складіть його всією родиною і за один день намагайтеся втілити якомога більше;
  • влаштуйте квест з незвичайним маршрутом, поділіться на команди;
  • приготуйте спільну вечерю, поділивши між собою обов'язки;
  • Придумайте сімейне гасло, якого будете дотримуватись щодня.
  • Даруйте щасливі миті рідним щодня, без лімітів і бережіть своїх близьких.