Перші кроки

20.04.2016   Administrator   Категорія: Здоров'я та спорт

Кожного року у Тернополі відбуваються змагання серед учнів 4-х класів “Перші кроки”, які вже стали традиційними. Організували змагання Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням освіти і науки Тернопільської міської ради та Тернопільським обласним відділенням НОК України. Спортивна команда нашої школи чітко та синхронно виконала комплекс вправ ранкової зарядки, за який і були нараховані перші стартові оцінки. Далі всі учасники поринули у вир хвилювань та спортивних баталій на естафетах «Біг змійкою», «Естафета зі скакалкою», «Басетбол», «Ведення м’яча» та «Боулінг». Наші учні показали не лише якісну спортивну підготовку, але й командний дух та волю до перемоги. Учні нашої школи зайняли 3 місце.